8 czerwca, 2016 Kamil

TWORZENIE GRAFIKI DLA NIE-GRAFIKÓW [PREZENTACJA]

3 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie w ramach cyklu TECH NGO. Odwiedzili nas przedstawiciele organizacji pozarządowych z Subregionu Zachodniego, ale też z kilku innych śląskich miast. Podczas pierwszego technologicznego spotkania rozmawialiśmy o prostych rozwiązaniach, które usprawniają promocję organizacji pozarządowej.

Celem cyklu „TECH NGO, czyli ICT dla organizacji pozarządowej” jest ułatwienie pracy przedstawicielom organizacji pozarządowych dzięki wykorzystaniu nowych technologii. W ramach cyklu będziemy rozmawiać o programach i aplikacjach, które usprawianiają pracę administracyjną i zarządzanie projektami, wykorzystaniu nowych technologii w promocji i marketingu, planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych usług, ale także pozyskiwaniu sprzętu i funduszy na nowe technologie. Podczas pierwszego spotkania testowaliśmy bezpłatne aplikacje do tworzenia materiałów graficznych m.in Canvę, Piktocharta, Easel.ly, Postermywall.

Cykl jest organizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie. Na kolejne spotkanie zapraszamy na początku lipca. Szczegółowe informacje pojawią się już wkrótce na naszej stronie.

Jeśli macie własne propozycje na tematy kolejnych technologicznych spotkań, czekamy na Wasze sugestie pod mailem b.matuszek@testbackmedia3.pro-linuxpl.com.

Zobacz prezentację ze spotkania:

Jeszcze nas nie lubisz? Polub nas na www.facebook.com/Media3.0/

Wspieraja nas