11 sierpnia, 2016 Kamil

TECH NGO: NGO BEZPIECZNE W SIECI

Podczas najbliższego spotkania w ramach cyklu TECH NGO porozmawiamy o tym, jakie zagrożenia w sieci czyhają na ngo-sy i jak się przed nimi chronić, a także jak korzystać z nowych technologii w marketingu organizacji zgodnie z prawem. Spotkanie odbędzie się już 2 września.

Celem cyklu „TECH NGO, czyli ICT dla organizacji pozarządowej” jest ułatwienie pracy przedstawicielom organizacji pozarządowych dzięki wykorzystaniu nowych technologii. W ramach cyklu rozmawiamy o programach i aplikacjach, które usprawniają pracę administracyjną i zarządzanie projektami, wykorzystaniu nowych technologii w promocji i marketingu, planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych usług, ale także pozyskiwaniu sprzętu i funduszy na nowe technologie.

Podczas najbliższego spotkania porozmawiamy o bezpieczeństwie ngo w internecie, a także o tym, jak korzystać z nowych technologii np. w e-mail marketingu, nie łamiąc prawa.

Zagadnienia szkolenia:
1. Zagrożenia w sieci i jak się przed nimi chronić?
2. Jak uchronić się przed spamem i jak nie zostać spamerem
3. Spam na facebooku
4. Jak skutecznie i zgodnie z prawem prowadzić e-mail marketing?
5. E-mail jako dane osobowe – obowiązki organizacji związane z przetwarzaniem danym osobowych

Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 września (piątek) o godzinie 17.30 w siedzibie Fundacji Media 3.0 przy ulicy Rudzkiej 13D (kampus akademicki). Spotkanie poprowadzi Katarzyna Rząsa z Fundacji Ochrony i Rozwoju Komunikacji Elektronicznej FORCE, która jest współorganizatorem spotkania.

Prosimy o wypełenienie formularza zgłoszeniowego: link do formularza

Więcej o cyklu TECH NGO, przeczytasz tutaj

Wspieraja nas