15 lipca, 2016 Kamil

KAMPANIE SPOŁECZNE W SOCIAL MEDIA [PREZENTACJA]

O kampaniach społecznych w social media rozmawialiśmy podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu #techngo na rybnickim kampusie, które odbyło się 7 lipca. W części warsztatowej powstało kilka całkiem ciekawych pomysłów na viralowe kampanie. Niektóre z nich mają szanse na wdrożenie w życie. Z niecierpliwością czekamy na efekty.

Tym, którym tym razem nie udało się do nas dotrzeć, przedstawiamy pięć viralowych kampanii społecznych, które przy wykorzystaniu małych środków pozwoliły osiągnąć wielkie zasięgi w mediach społecznościowych i nie tylko.

Przeczytaj artykuł: Pięć pomysłów na społeczny viral

Celem cyklu „TECH NGO, czyli ICT dla organizacji pozarządowej” jest ułatwienie pracy przedstawicielom organizacji pozarządowych dzięki wykorzystaniu nowych technologii. W ramach cyklu będziemy rozmawiać o programach i aplikacjach, które usprawianiają pracę administracyjną i zarządzanie projektami, wykorzystaniu nowych technologii w promocji i marketingu, planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu nowych usług, ale także pozyskiwaniu sprzętu i funduszy na nowe technologie. Więcej w dziale: Projekty

Zobaczcie też prezentację ze spotkania:

 

 

Wspieraja nas