31 października, 2019 Beata Matuszek

co u nas nowego

Hurra! Przeprowadzamy się. Po dwóch latach urzędowania w gliwickim Technoparku, czas pożegnać się z naszym biurem. Mamy jednak dla Was wspaniałą wiadomość. Już od początku przyszłego roku będziecie mogli nas odwiedzać w nowej lokalizacji – w centrum naszego miasta, przy ulicy Siemińskiego powstaje nowoczesne centrum edukacji cyfrowej – Medialab Silesia.

Dzień 31.10.2019 z pewnością zapisze się w historii Fundacji Media 3.0. To dzisiaj podpisaliśmy akt notarialny dla nowej siedziby Fundacji. Przed nami sporo pracy, tak żebyśmy mogli zaprosić Was w nasze gościnne podwoje, ale pomysłów nam nie brakuje, więc liczymy, że będzie to fajne miejsce na mapie Gliwice.

Do końca roku planujemy oddać do Waszej dyspozycji unikatowe centrum warsztatowo-szkoleniowe Medialab Silesia, w którym będą odbywać się szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych, warsztaty medialne i programistyczne, zarówno dla młodszych, jak i starszych mieszkańców Gliwic.

Projekt “Centrum Cyfrowe Media 3.0 i rozwój kadry”  został dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.

 

Wspieraja nas