Kwiecień 11, 2017 Beata Matuszek

Webinarium: JavaScript dla początkujących

Zapraszamy na kolejne webinarium z JavaScript, które odbędzie się już 12 kwietnia o godzinie 18.00. Webinarium poprowadzi Szymon Kaliski, członek Rady Programowej Fundacji Media 3.0.

Szymon Kaliski: Kreatywny programista i artysta multimedialny zajmujący się projektowaniem i implementowaniem rozwiązań w przestrzeni przenikających się technologii, desingu i sztuki. Zajmuje się szeroko pojętą wizualizacją danych, sztuką generatywną oraz muzyką eksperymentalną. Należy do zespołu badaczy centrum HAT (Humanities/Art/Technology), współtworzy projekty lowertone oraz datamotion.
W fundacji odpowiedzialny m.in. za rozwój narzędzi do wizualizacji danych.

Wybrane projekty:

→ Hello Poznań! http://hello.datamotion.co – interaktywna wizualizacja wydarzeń w Poznaniu

→ Polityk w Biznesie http://politykwbiznesie.pl – interaktywna wizualizacja powiązań polityków w biznesie

→ Nodation http://nodation.herokuapp.com – aplikacja pozwalająca tworzyć muzykę przy wykorzystaniu grafów online (stworzona w czasie rezydencji w Fabrica – instytucji R&D Benettona)

Więcej informacji na szymonkaliski.com.

Webinarium jest zamknięte dla uczestników projektu „Apki ++”. Uczniowie mogą zapisywać się u swoich nauczycieli. Przewidzieliśmy jednak 20 miejsc dla osób zainteresowanych tematem, które nie biorą udział w projekcie – zgłaszać można się poprzez formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/javascript_apkiorg

Termin: 12.04.2017, godz. 18.00

Temat: JavaScript dla początkujących

Projekt „Apki ++” uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Cyfryzacji oraz SAP SE.