Czerwiec 28, 2016 Beata Matuszek

TECH NGO: kampanie społeczne w social media

Podczas najbliższego spotkania w ramach cyklu TECH NGO pt. „Kampanie społeczne w social media” porozmawiamy o hasztagach i marketingu viralowym, prześledzimy najlepsze kampanie społeczne w social media. A oprócz teorii będziecie mogli też spróbować swoich sił w praktyce. Zapraszamy już 8 lipca.

W ramach cyklu TECH NGO, czyli ICT dla organizacji pozarządowej co miesiąc spotykamy się w Lab-ie 3.0 na rybnickim kampusie akademickim, żeby dyskutować o nowych technologiach, które mogą usprawnić pracę w Waszej organizacji pozarządowej.

W ramach cyklu rozmawiamy o rozwiązaniach technologicznych, które usprawianiają pracę administracyjną i zarządzanie projektami, wykorzystaniu nowych technologii w promocji i marketingu, planowaniu, projektowaniu i wdrażaniu  nowych usług. Cykl jest organizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie.

Podczas drugiego spotkania pt. „Kampanie społeczne w social media” będzie okazja, żeby przyjrzeć się najlepszym kampaniom społecznym w social media, a także zaplanować kampanię społeczną dla swojej organizacji przy wykorzystaniu niewielkiego budżetu.

Spotkanie odbędzie się w piątek 8 lipca o godzinie 17.00 w siedzibie Fundacji przy ulicy Rudzkiej 13d (kampus akademicki). Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z Rybnika, Subregionu Zachodniego, jak i całego Śląska. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Jeśli macie własne propozycje na tematy kolejnych technologicznych spotkań, czekamy na Wasze sugestie pod mailem b.matuszek@media30.pl.